Kurucu Ortaklarımız

 

 

 ATAKAN SÜRMEN  1976 yılında Karabük' te doğmuş,.İlk,orta,lise öğrenimini Karabük te tamamlamıştır.1998 yılında peyzaj mimarlığı eğitimini ZKÜ Bartın Orman Fakültesinde tamamlayan Atakan Sürmen sektörde sayısız peyzaj proje ,uygulama konularında hizmet vermiştir.Yaklaşık 11 yıllık şantiye ve proje yönetimi tecrübelerini ülkesine daha verimli aktarabilmek için kendisi ile aynı eğitim,inanç ve ruha sahip eşi ve kardeşi ile DORA PEYZAJ ı kuran Atakan Sürmen,bu firmada Ocak 2008 tarihi itibariyle aktif olarak çalışmaya başlamıştır.
 OYA BEŞLİ SÜRMEN  1978 yılında Düzce'de doğmuş,.İlk,orta,lise öğrenimini Düzce de tamamlamıştır.1999 yılında peyzaj mimarlığı eğitimini ZKÜ Bartın Orman Fakültesinde Bölüm 2. olarak tamamlayan Oya Sürmen büyük ve küçük ölçekli birçok önemli peyzaj projelerine imza atarak, uygulamalarını da birebir yürütmüştür.Yaklaşık 10 yıllık projelendirme,uygulama , danışmanlık ve bakım konularında kazandığı tecrübeler dahilinde sektörde hizmet vermeye DORA PEYZAJ çatısı altında devam etmektedir.
 KEMAL SÜRMEN  1984 yılında Karabük' te doğmuş, İlk,orta,lise öğrenimini Karabük te tamamlamıştır.2007 yılında peyzaj mimarlığı eğitimini ZKÜ Bartın Orman Fakültesinde tamamlayan Kemal Sürmen daha öğrencilik yıllarında sektörde hizmet vermeye başlamıştır. Kazandığı şantiye deneyimlerine 3DMAX tasarım tekniğini de katarak DORA PEYZAJ ın sektörde ilerlemesine katkıda bulunmaktadır.